Zajmujemy się sprzedażą produktów finansowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Celem naszej pracy jest dostarczanie sprawdzonych, uczciwych i spersonalizowanych rozwiązań finansowych, które odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów.


Union to doskonale przeszkoleni eksperci w zakresie finansów, księgowości i nieruchomości. Posiadają odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie wyniesione z banków oraz instytucji finansowych.

Wyjątkowe potrzeby traktujemy w wyjątkowy sposób

Warto, tworzyć nowe koncepcje, wymyślać nowe rozwiązania i łamać schemat. Stąd właśnie bierze się nasza bezkompromisowa skuteczność. Wymagaj wiele! Jesteśmy na to przygotowani, dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z naszej propozycji współpracy.

Nazwa i logo to największe wartości każdej marki

Union (z ang. unia), Advisors (z ang. doradcy). Rozpoczęliśmy swoją działalność jako związek-unia niezależnych doradców finansowych. Ekspertów w dziedzinie finansów i bankowości, działających pod wspólną marką, w środowisku uzupełniających się kompetencji i działających w celu profesjonalnej obsługi swoich Klientów.

Logo, z którego jesteśmy dumni. Przedstawia górskie szczyty. Ma za zadanie podkreślić nasze wartości – góry są naturalnym obrazem mocy, stabilności, imponują potęgą. Symbolizują stałość światło, centrum świata, osiągnięcia.

Kolorystyka marki: Szkarłat - kolor królewski, odcień czerwieni jest kolorem dynamiki. Symbolizuje pewność siebie, dobre funkcjonowanie w codzienności, rozwój, pasję i siłę.