Nie masz czasu na poszukiwanie nieruchomości, skorzystaj z porady naszych ekspertów, którzy pomogą Ci znaleźć mieszkanie, dom lub lokal komercyjny dopasowany do Twoich potrzeb. Chcesz sprzedać nieruchomość? Pomożemy Ci w szybkiej sprzedaży Twojej nieruchomości.


Znajdziemy dla Ciebie mieszkanie


Nie masz czasu na poszukiwanie nieruchomości, skorzystaj z porady naszych specjalistów rynku nieruchomości, którzy pomogą Ci znaleźć wymarzoną nieruchomość.

Sprzedaż nieruchomości


U nas nic nie dzieje się przypadkowo. Dla każdej sprzedawanej nieruchomości tworzymy indywidualny plan sprzedaży, który realizujemy krok po kroku. Przygotowujemy analizę i wycenę nieruchomości. Możemy przygotować nieruchomość do sprzedaży aby uzyskać atrakcyjną cenę (Home Staging). Przygotowujemy również profesjonalne sesje zdjęciowe nieruchomości.

Home staging


Pokaż potencjał swojej nieruchomości! Home staging to profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży. Wiemy jak podkreślić potencjał i piękno każdego wnętrza. Odświeżone, posprzątane, profesjonalnie zaaranżowane i sfotografowane mieszkania naszych klientów - szybko znalazły nowych właścicieli! A koszt home stagingu jest zawsze niższy, niż pierwsza obniżka ceny sprzedaży nieruchomości.

Zarządzanie najmem

Posiadasz nieruchomość ale nie masz czasu aby profesjonalnie zająć się wynajmem? Pracujesz za granicą i posiadasz nieruchomość w Polsce, którą chcesz wynająć? Myślisz o kupnie mieszkania pod wynajem jako inwestycji?
Oferta zarządzania najmem jest zatem rozwiązaniem idealnym dla Ciebie!
Możesz nam powierzyć zadanie wynajmu Twojego mieszkania. Kompleksowo zajmiemy się całym procesem - od przygotowania nieruchomości do wynajmu, przygotowania ogłoszeń, przez przygotowanie dokumentacji, nadzór nad najmem, nadzór nad płatnościami do zmiany najemców i innych nietypowych zdarzeń.

Wycena nieruchomości


Potrzebujesz wyceny, operatu szacunkowego? Chcesz sprzedać, kupić mieszkanie, dom, działkę? Świadczymy usługi na rzecz Klientów korporacyjnych i indywidualnych na terenie całej Polski, w zakresie wyceny nieruchomości.

Znajdziemy dla Ciebie wymarzone mieszkanie

Określ lokalizacje oraz parametry szukanej nieruchomości

parametrydomu

Wyszukamy propozycje dopasowane do Twoich oczekiwań

nieruchomosci-wyszukaj

Negocjujemy cenę i pomagamy załatwić wszystkie formalności

formalnoscinieruchomosci

Znalazłeś mieszkanie, które spełnia wszystkie Twoje wymagania

wymarzony-dom

Porozmawiajmy o nieruchomościach

ico-formularz


 Wypełnij formularz


Nasz doradca oddzwoni


Wypełnij formularz


 

ico-oddzial


Przyjdź do Oddziału


Tutaj od ręki załatwisz formalności


Znajdź adres

ico-telefon


Zadzwoń na infolinię


Dowiedz się więcej


tel.: 71 307 20 20*


*Opłata zgodna z taryfą operatora