Kariera

Mierz wyżej!

Wspieranie naszych klientów jest dla nas źródłem wielkiej satysfakcji. Bez dróg na skróty. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego.

Zapraszamy do dołączenia zespołu. Jakie doświadczenia czekają Cię podczas współpracy z nami?

Jeśli cenisz unikalną atmosferę wzajemnego zrozumienia, charakterystyczną dla małych zespołów, to u nas poczujesz się jak w domu.

O naszym zespole

Rzeczywiście, realizujemy interesujące projekty!

Jednak to, co szczególnie nas wyróżnia, to unikalny sposób, w jakim to robimy. Kładziemy nacisk na stworzenie atmosfery przypominającej ciepło domowego ogniska: pełnej wyrozumiałości, serdeczności i troski.

Obsługa Klientów jest dla nas priorytetem i stanowi kluczowy obszar działalności Union Advisors. Dążymy do tego, aby świadczone przez nas usługi były zawsze najwyższej jakości, a nasi Klienci byli w pełni zadowoleni. W skład naszego zespołu wchodzą ludzie o zróżnicowanych zainteresowaniach, doświadczeniu i wykształceniu.

Union Advisors stanowi doskonałe miejsce do rozpoczęcia i rozwoju kariery w sektorze bankowości oraz pośrednictwa finansowego. Stawiamy na rodzinną atmosferę, wzajemne wsparcie i uczciwość. Nasza firma to miejsce, gdzie każdy może się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

aktualne oferty

Kogo szukamy?

Rozwiń interesującą Cię ofertę aby poznać szczegóły i aplikować na stanowisko:

Ekspert Finansowy

Pomagaj klientom w wyborze najlepszych produktów bankowych, zapewniając pełen profesjonalizm i etykę w swojej pracy.

Zapraszamy do współpracy, jeśli:

  • Masz min. roczne doświadczenie w sprzedaży, w obszarach: kredytów hipotecznych i gotówkowych, produktów dla firm, ubezpieczeń lub produktów inwestycyjnych
  • Masz działalność gospodarczą lub jesteś gotowa/gotowy do jej założenia (współpraca B2B)
  • Podchodzisz do pracy z motywacją i zaangażowaniem
  • Chętnie rozwijasz swoje kompetencje merytoryczne i sprzedażowe
  • Posiadasz wiedzę z zakresu finansów i ekonomii

Na co dzień w pracy:

  • Wspierasz klientów w znalezieniu najbardziej korzystnego dla nich finansowania (kredytu, ubezpieczenia)
  • Przygotowujesz dokumenty
  • Przeprowadzasz proces obsługi kredytu, zgodnie z wytycznymi instytucji współpracujących i nadzorujących

Co dajemy od siebie:

  • Wynagrodzenie składające się z atrakcyjnego systemu prowizyjnego
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych przygotowujący do rozpoczęcia współpracy
  • Bieżące szkolenia wspierające rozwój Twoich kompetencji merytorycznych i sprzedażowych
  • Funkcjonalny CRM, umożliwiający sprawne zarządzanie zadaniami i pracę z klientami
  • Biuro w dobrej lokalizacji we Wrocławiu z indywidualnym stanowiskiem pracy
  • Narzędzia pracy

Asystentka/Asystent Eksperta Finansowego

Bądź profesjonalnym wsparciem w codziennych działaniach biura.

  • Masz doświadczenie w pracy biurowej i lubisz pracować z dokumentami i procedurami
  • Chętnie rozwijasz swoje kompetencje merytoryczne
  • Posiadasz wiedzę z zakresu finansów i ekonomii (dodatkowy atut)

Twoje obowiązki:

  • kompletowanie dokumentów na potrzeby wniosków kredytowych
  • Praca z systemami bankowymi i CRM
  • dostarczanie dokumentów do oddziałów Banków i współpracujących Partnerów

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu prowizyjnego
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych przygotowujący do rozpoczęcia pracy
  • Bieżące szkolenia wspierające rozwój Twoich kompetencji

Telefoniczny Doradca Klienta

Rozmowa przez telefon przychodzi Ci z łatwością?Szukasz elastycznej pracy, która pozwoli Ci rozwijać umiejętności komunikacyjne?

  • Potrafisz budować relacje przez telefon
  • Nie wymagamy doświadczenia – szkolimy od podstaw

  • Sprzedaż produktów bankowych przez telefon
  • Telefoniczna obsługa klientów
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych

Gdzie będziesz pracować?

Twój Komfort, Nasze Priorytety!

Witaj w Przestrzeni Stworzonej Specjalnie dla Ciebie!

Z wielką starannością i myślą o Twoim komforcie stworzyliśmy przestrzeń, która jest nie tylko funkcjonalna, ale i inspirująca. Witaj w miejscu, gdzie finanse spotykają się ze sztuką.

Przyjdź i doświadcz miejsca, w którym Twoje potrzeby i komfort są naszym najwyższym priorytetem. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami, gotowi pomóc Ci osiągnąć swoje marzenia w otoczeniu, które Cię wspiera.

Zapraszamy do naszego zespołu

Co oferujemy?

  • szkolenia wprowadzające
  • koleżeńską i wspierającą atmosferę
  • dostęp do platformy CRM
  • atrakcyjnie zlokalizowane biuro
  • niezbędne narzędzia pracy - własne stanowisko, telefon służbowy i sprzęt komputerowy
  • grafik dopasowany do Twoich potrzeb oraz pracę w przyjaznych warunkach
  • bezpośrednią komunikację, luźną kulturę organizacyjną, wpływ i autonomię
  • kuchnię z kawą

Jak dołączyć?

to proste

Gotów do działania?

1. Aplikacja