Pieniądze lubią być traktowane w wyjątkowy sposób. Dla Klientów indywidualnych tworzymy innowacyjne usługi, z zyskiem dla ich osobistych finansów. Nasi eksperci posiadają specjalistyczną wiedzę i umiejętność wnikliwego obserwowania rynku.

Priorytetem w naszym działaniu jest dopasowanie najkorzystniejszych rozwiązań do zainteresowań konkretnego Klienta, przybliżając go do realizacji planów i marzeń.



Doradztwo

Z myślą o tych, którzy mają wymagania. Nasze doradztwo opiera się na ścisłej współpracy z Klientem, który pozostaje pod opieką wysoko wykwalifikowanych doradców. Dedykowany doradca przeanalizuje Państwa sytuację finansową, pomoże określić indywidualny profil finansowy, a co za tym idzie zaproponuje odpowiednią strategię, która przybliży nas do planowanego celu.

Kredyty

Niezależnie czy masz małe czy wielkie plany, pomożemy Tobie wybrać kredyt dopasowany do Twoich zamierzeń. Podziel się z nami swoimi marzeniami, a pomożemy Ci je sfinansować.

Kredyty hipoteczne

Na dom, mieszkanie, działkę lub remont, a także na spłatę kredytów w innych bankach. Wybierz kredyt hipoteczny z niską ratą i zamieszkaj w wymarzonych czterech kątach. Porównaj kredyty mieszkaniowe z ofert aż 25 banków. Dzięki temu z pewnością wybierzesz najtańszy kredyt hipoteczny, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Nasz ekspert przeanalizuje dla Ciebie wiele ofert banków, oszacuje Twoją zdolność kredytową, pomoże w załatwieniu formalności, zadba o szybką decyzję kredytową.

Kredyty konsolidacyjne

Masz kilka kredytów? połącz je mądrze w jedną, niską ratę i sprawdź, ile dodatkowej gotówki możesz dostać.
Jeśli płacisz klika rat w miesiącu, dzięki naszym doradcom możesz zamienić je na jedną niską ratę. Dzięki temu, nie tylko zmniejszysz oraz uporządkujesz swoje miesięczne wydatki ale zwiększysz swoją zdolność kredytową. Dzięki konsolidacji, możesz również obniżyć oprocentowanie Twoich zobowiązań.

 Kredyty samochodowe

Pieniądze otrzymane z kredytu samochodowego mogą zostać wydane na zakup nowego lub używanego samochodu. Jego atutem jest zazwyczaj nieco niższe niż w przypadku pożyczki gotówkowej oprocentowanie. Można również uzyskać wyższą kwotę kredytu, ponieważ banki posiadają dodatkowe zabezpieczenia spłaty zobowiązania, w postaci zastawu rejestrowego, przewłaszczenia, depozytu karty pojazdu, weksla in blanco czy też cesji polisy AC.

Depozyty i inwestycje

Inwestuj i buduj kapitał na przyszłość! Pomnażanie kapitału jest sztuką, dlatego Twój dedykowany doradca finansowy pomoże w wyborze optymalnych rozwiązań dla Ciebie. Kluczową rolą niezależnego doradcy jest obiektywna, profesjonalna i rzetelna pomoc w zarządzaniu Twoimi pieniędzmi.

Karta kredytowa

Karta kredytowa to prosty i elastyczny sposób na zakupy. Rób zakupy bez płacenia odsetek nawet przez 60 dni. Transakcje spłacone w całości zgodnie z terminem wskazanym na wyciągu nie są oprocentowane. Chcesz uniknąć ukrytych opłat i usług, które nie są Ci potrzebne, a dodatkowo korzystając z kart kredytowych zaoszczędzić sporo pieniędzy? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Ubezpieczenia

Opracowujemy program ubezpieczeniowy złożony z różnych rodzajów ubezpieczeń. Analizujemy i porównujemy oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Pomożemy zabezpieczyć Ciebie, Twoją rodzinę i majątek.

Jak zawrzesz umowę kredytu?

Skontaktuj się z naszym ekspertem finansowym

kontakt

 

Przedstawimy Ci naszą propozycję

doradcafinansowy

 

Nasz ekspert zajmie się formalnościami

formalnoscikredytowe

Podpisz umowę w banku i uruchom kredyt

kredyt

Jak otrzymać kredyt?

ico-formularz

Wypełnij formularz

Nasz ekspert oddzwoni

Wypełnij formularz

 

ico-oddzial

Przyjdź do Oddziału

Tutaj od ręki załatwisz formalności

Znajdź adres

ico-telefon

Zadzwoń na infolinię

Dowiedz się więcej

tel.: 71 307 20 20*

*Opłata zgodna z taryfą operatora